مجموعه روانشناسی لیبرابستر آموزش های آنلاین مجموعه روانشناسی لیبرا - مجموعه روانشناسی لیبرا

بستر آموزش های آنلاین مجموعه روانشناسی لیبرا

مقدمه

همانطور که می دانید امروزه استفاده از یادگیری مجازی و نرم افزار اموزش آنلاین بسیار پرکاربرد شده است. دلیل آن هم می تواند عدم توانایی بخش وسیعی از دانشجویان، برای مراجعه حضوری به آموزشگاه و استفاده از دوره های آموزشی باشد. به همین دلیل استفاده از آموزش آنلاین، امروزه به یکی از نیازمندی های جدی دانشجویان تبدیل شده است.

نرم افزار جلسات آنلاین لیبرا، به شما این امکان را می دهد تا توسط اینترنت و با یک صفحه وب، در هرکجای ایران و دنیا که هستید، از آموزش های بهترین اساتید ایران به راحتی استفاده کنید. بستر آموزشی اساتیدآنلاین از معدود سیستم هایی است که با توجه به وضعیت اینترنت کشور و با توجه به سرعت پایین اینترنت خانگی طراحی شده و بهترین تجربه کلاس آنلاین را در اختیار شما قرار می دهد. در این سیستم برای برقراری ارتباط، داده ها بصورت رمز فشرده از طریق اینترنت به مقصد ارسال می شوند. این داده ها به گونه ای ارسال شده تا سرعت ارتباط بر اساس سرعت اینترنت کاربر تنظیم گردد. بنابراین کاربران با سرعت های پایین (مانند سرعت اتصال با مودم و خط تلفن) هم به راحتی میتوانند از این سرویس استفاده کنند.

برخی از امکانات بستر آنلاین

  • امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش و وصفحه اسلایدهای مدرس
  • امکان نمایش تصویر،صدا ومتن نوشته شده مدرس در نرم افزار که باعث می شود حس کلاس حضوری را تجربه کنید.
  • امکان چت اختصاصی
  • پخش فایلهای صوتی از طریق سیستم
  • امکان مجوز به شرکت کنندگان برای پرسیدن سوال هایشان که باعث می شود تعامل کلاس های حضوری در کنار حس راحتی کلاس های آنلاین را داشته باشید.

تجهیزات مورد نیاز

جهت دانلود نرم افزارهای مورد نیاز کلاس آنلاین بر روی دکمه های دانلود زیر کلیک نمایید.

چند نکته مهم :

  1. در صورتی که از لپتاپ و یا کامپیوتر های خانگی ( PC ) استفاده می نمایید زمان نصب نرم افزار مخصوص ویندوز  هیچگونه آیکون و یا مشخصه ای روی سیستم شما نمایش داده نمی شود پس نگران نباشید. زیرا این یک پلاگین برای اجرای کلاس می باشد و فقط کافیست شما آی پی (همان آدرس کلاس) را در مرورگر خود وارد نمایید و به کلاس وارد شوید .
  2. در صورت عدم نصب برنامه Adobe Flash Player بر روی سیستم خود حتماً این نرم افزار نصب نمایید البته نرم افزار بایدآپدیت نسخه جدید باشد ، که ما همیشه نسخه جدید را در همین جا به صورت رایگان در دسترس شما قرار داده ایم، اگر این نرم افزار بروز یا نصب نباشد کلاس مجازی ( VC ) اجرا نمی شود.

راهنمای استفاده از کلاس آنلاین (VC)

جهت استفاده هرچه بهتر و همچنین نحوه اجرا کلاس آنلاین (VC) مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید:

1- قبل از ورود به کلاس آنلاین (VC) باید نرم افزارهای مورد نیاز را دانلود و سپس آن را نصب نمایید.
2- پس از دریافت آدرس کلاس مورد نظر (به صورت vc.asatideonline.com/classname خواهد بود) . پس از وارد کردن آن در مرورگر در صورتی که دانش پذیر کلاس می باشید گزینه Enter as a Guest را انتخاب نموده و در قسمت Name نام و نام خانوادگی خود را به صورت انگلیسی وارد نمایید و Enter Room را کلیک کنید. (مطابق تصویر)

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید.

3- پس از ورود به صفحه بعدی گزینهAllow را کلیک کرده تا وارد صفحه انتظار ورود به کلاس شوید .

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید.

4- پس ورود به صفحه زیر باید منتظر بمانید تا استاد ورود شما را به کلاس تایید نماید و پس از تایید ورود، شما وارد کلاس خواهید شد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک نمایید.

برای ورود به وبینار بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.