مجموعه روانشناسی لیبراثبت رویداد کارگاه و سمینار - مجموعه روانشناسی لیبرا

مجموعه روانشناسی لیبرا چه خدماتی در زمینه کارگاه های روانشناسی به شما ارائه می دهد؟

مقدمه

به دلیل اهمیت موضوع آموزشی و مهارت افزایی ، از سال ۹۶ مجموعه لیبرا در قالب وبسایت و شبکه های اجتماعی برای معرفی و اطلاع رسانی کارگاه های روانشناسی، سمینارها، سمپوزیوم ها و کنگره های روانشناسی و بطور کلی رویداد های روانشناسی چه در سطح عمومی و چه در سطح تخصصی شروع به فعالیت نمود.

هدف مجموعه

هدف لیبرا فراهم کردن بستری مناسب برای تبلیغ کارگاه های روانشناسی برای مدرسین و برگزارکننده ها می باشد. همچنین ما محلی برای دسترسی سریع داوطلبین شرکت در این کارگاه ها و رویداد ها برای علاقه مندان فراهم کرده ایم.

لیبرا می کوشد تا حلقه اتصال برگزار کننده ها به داوطلبین شرکت در کارگاه های روانشناسی در سراسر ایران اعم از تهران، اصفهان، شیراز و مشهد باشد.

مجموعه روان رویداد بیش از ۱۰۰ هزار مخاطب روانشناس و مشاور در فضای مجازی دارد که برگزار کنندگان می توانند با مراجعه به وبسایت ravanvisit.ir/، کارگاه روانشناسی یا سمینار روانشناسی خود را ثبت نمایند.

روند ثبت کارگاه

برای ثبت کارگاه روانشناسی یا رویداد های مختلف در زمینه روانشناسی، می توانید با مراجعه به فرم زیر و درج مشخصات آگهی خود و همچنین انتخاب اینکه در چه فضاهایی آگهی کارگاه آنها منتشر شود، کارگاه خود را اطلاع رسانی کنند.

پس از ثبت آگهی در سایت ravanvisit.ir/، کارشناسان آگهی را تایید و در سایت و صفحه اینستاگرام و بقیه شبکه های اجتماعی منتشر می کنند.

لیبرا در نظر دارد در آینده ای نزدیک به ارزیابی کیفی کارگاه های روانشناسی و تحلیل محتوای آنها و همچنین رتبه بندی کارگاه ها از نگاه مخاطبان بپردازد تا از این طریق به داوطلبین در انتخاب استاد، موسسه و کلینیک کمک شایانی کند.

با امید به ارتقای سطح علمی و مهارتی دانش آموختگان رشته های روانشناسی و مشاوره.

جهت ثبت کارگاه فرم زیر را کامل نمایید:

  • Date Format: YYYY slash MM slash DD
  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, png.
    توجه: فقط فرمت های jpg و png مجاز به انتخاب هستند. | تعداد فایل مجاز برای آپلود، حداکثر 2 فایل می باشد.