تاثیر ورزش بر سکس

۳۰ دلیل که ورزش کردن باعث تقویت فعالیت جنسی می شود

۱- ارگاسم بهتری خواهید داشت

هنگامی که به ارگاسم می رسید، شما عضله هایی که ماهیچه بالا برنده مقعد نامیده می شوند و واقع در شکم هستند را منعطف می کنید.

به گفته بریتون: اگر کسی عضله بالا برنده مقعد ضعیفی داشته باشد، ممکن است در تولید و نگه داشتن نعوظ به مشکل بخورد یا برای رسیدن به ارگاسم شدید، به اندازه کافی برانگیخته نشود. بنابراین روی این ماهیچه کار کنید.

۲- بیشتر می توانید رابطه را ادامه دهید

به گفته بریتون: بسیاری از مواقعی که مردم از نظر جنسی موفق نمی شوند این است که آن ها به معنی واقعی کلمه تندرست نیستند. اگر ورزش نکنید و تناسب نداشته باشید، به این معنا نیست که نمی توانید رابطه جنسی قوی برقرار کنید، به این معنا است که به سادگی قادر نخواهید بود، از لحاظ فیزیکی این احساسات را کنترل کنید. خود را خوش اندام کردن، حداقل برای یک منظور، دری به سمت رابطه جنسی برای شما باز خواهد کرد. بعدا می توانید تکنیک را اصلاح کنید.

۳- به خوبی می توانید وزن کم کنید

به گفته بریتون: اگر از آن استفاده نکنید، از دست تان خواهد رفت. در مورد هر جنبه ای از بدن و سلامتی مان، افکار شناختی ما، قدرت عضلات مان هستند. پس این فقط یک شعر غم انگیز نیست؛ این طرز فکر را به نحوه زندگی تان اعمال کنید و این کار برای شما بسیار جواب خواهد داد.

۴- قادر خواهید بود پوزیشن تان را برای مدت طولانی تری نگه دارید

به گفته بریتون: قدرت و هماهنگی چیزهایی هستند که ما از یک تمرین منظم ورزشی بیرون می کشیم. این جمله به طور مستقیم اینطور معنی می شود که می توانید رابطه جنسی بهتری، از ساده ترین دلایل داشته باشید. مانند اینکه بتوانید خودتان را برای مدت زمان بیشتری برای عوامل پیچیده تر بالا نگه دارید که بیشتر ما این زمان را پانزده دقیقه به حساب می آوریم.

۵- افزایش اندورفین مناسبی خواهید داشت

هنگامی که ورزش می کنید، بدن تان اندورفین آزاد می کند. همانطور که می دانید، اندورفین احساس شادی ایجاد می کند؛ و شما یک چشم انداز کلی بهتری نسبت به زندگی خواهید داشت. به گفته بریتون: ما این احساسات خوب را آزاد می کنیم، و این احساسات خوب هر کجا که برویم، با ما خواهند بود، مانند اتاق خواب.

۶- عزت نفس بیشتری خواهید داشت

به طور مشابه، ورزش کردن باعث افزایش عزت نفس می شود. به گفته بریتون: حس عزت نفس مثبتی به ما دست می دهد، بنابراین اگر بدانید که تمرین تان را انجام داده اید، درباره خودتان و درباره اینکه بدن تان را به یک فعالیت جنسی بسپارید، احساس بهتری خواهید داشت.

۷- ارتباط عمیق تری با همسرتان خواهید داشت

به گفته بریتون: هنگامی که به رابطه جنسی فکر می کنیم، انرژی است که بین دو نفر در جریان است. اینکه به خودتان و ظاهرتان احساس بهتری داشته باشید، انرژی تان را افزایش می دهد، احساس می کنید که چیزی مانع شما نمی شود، برای داشتن هیجان انگیز ترین رابطه جنسی، مسلح می شوید.

۸- بهتر حرکت می کنید

ورزش کردن شما را خمیده می کند، از زانو و انگشت های پاهایتان بگیر تا دست ها و شانه ها و گردن تان.
به گفته بریتون: بیشتر مردم چرخیده و هنگام رابطه دهانی، سرشان را تکان می دهند، بنابراین باعث می شود که اگر گردن هر یک از دو نفر خشک شود، چیز دیگری را به خطر بیاندازید تا بر خلاف آن عمل کند.

۹- درد عضلانی کمتری خواهید داشت

هنگامی که در حال گرم کردن گردن تان هستید، باید جاهای دیگر را نیز گرم کنید. ورزش منظم شما را انعطاف پذیرتر می کند. هر چقدر انعطاف پذیر تر باشید، دچار درد عضلانی کمتری خواهید شد. و هیچ چیز مانند سفت شدن یک عضله یا بدتر از آن، گرفتگی کمر، کارتان را خراب نمی کند.

۱۰- مفاصل نرمی خواهید داشت

دکتر بریتون تاکید کرده است که: انعطاف پذیر بودن مفاصل، مخصوصا مفاصل زانو، بسیار مهم است. بسیاری از بیماران او گله کرده اند که رابطه جنسی باعث کشیدگی زانو می شود، مخصوصا سبک سگی.

۱۱- قادر خواهید بود این کار را ایستاده انجام دهید

حدودا ۱۵ دقیقه شده است دیگر، درست است؟ خووبه. حال می خواهیم به چیزی که می خواستیم زودتر به آن برسیم.

به گفته بریتون: من با زوج هایی کار کرده ام که می خواستند رابطه جنسی ایستاده داشته باشند، اما این نوع رابطه، قدرت و هماهنگی عضله زیادی می طلبد.

۱۲- در حقیقت می توانید به هر نوعی انجامش دهید

بریتون برنامه ای از کتاب کاما سوترا آموزش می دهد که شامل ۳۶ پوزیشن می شود (و شما فکر می کردید که فقط ۳ نوع از آن وجود دارد….). همانطور که اشاره کردیم، اگر چه رابطه جنسی ایستاده سخت است، اما به نظر می رسد که یکی از پوزیشن های آسان است. بنابراین اگر به اندازه ای روی فرم نیستید که نتوانید این روش را انجام دهید، چطور می خواهید ۳۵ روش دیگر را بکار گیرید؟

۱۳- در پوزیشن می مانید

بریتون می گوید: به بیان ساده، رابطه جنسی قدرت و استقامت می خواهد. هنگامی که حرف از رابطه جنسی می شود، معمولا فکر می کنیم که استقامت این چیز ها معنی می شود، چقدر می توانم تا ارضاء شدنم دوام بیاورم؟ اما باید به این موضوع نیز فکر کنیم که، چقدر می توانم این پوزیشن را حفظ کنم؟ یا چقدر می توانم به عشق بازی ادامه دهم؟
۱۴- باید بتوانید حرکات یوگا را به اتاق خواب تان منتقل کنید

صحبت از انعطاف پذیری و پوزیشن های جدید شد، شاید شما هم از این تمرین هوازی به نام یوگا شنیده اید. یوگا علاوه بر بهبود انعطاف پذیری و خلق و خوی تان به طور چشم گیر (و ارتباط با چاکراهای تان)، هنگامی که صحبت از اتاق خواب می شود، هزاران امکان برای ارائه کردن دارد.

۱۵- وارد چرخه رابطه جنسی خواهید شد

بر اساس یک مطالعه خارج از دانشگاه مونترال، در طول اواسط رابطه جنسی، مردان حدود ۱۰۰ کالری می سوزانند. (برای زنان این عدد ۶۹ کالری است) بنابراین یک چرخه شهوت انگیز و بسیار جالب بوجود می آید؛ رابطه جنسی شما را روی فرم می آورد، شما را جذاب تر می کند، و منجر به رابطه های جنسی بیشتری می شود.

۱۶- بهانه ای خواهید داشت که زمان بیشتری را با او سپری کنید

مطالعه ای خارج از دانشگاه تگزاس یافته است که زوج هایی که با هم ورزش می کنند، رابطه جنسی رضایت بخش تری را گزارش می دهند. پس دست همسرتان را بگیرید و با او ورزش کنید، تا بعدا با هم رابطه جنسی برقرار کنید.

۱۷- ماساژ های بهتری می دهید

یک دست قوی، ماساژ بهتر و قوی تری اعمال می کند. پس تلویزیون را خاموش کرده، یکدیگر را ماساژ دهید؛ اینکار به هر روش، هر دوی شما را سست می کند.

۱۸- چرخش خون قوی تری خواهید داشت

این یکی رایگان است، ورزش کردن جریان خون را افزایش می دهد، و با افزایش جریان خون می دونید که چه اتفاقی می افتد، جدی نمی دونید؟ افزایش جریان خون، نعوظ تان را سخت تر کرده و راحت تر به دست می آید.

۱۹- عذری برای زدن خواهید داشت

اگر می خواهید که به خصوص روی عضلات بالا برنده مقعدی تان کار کنید، می توانید تمرین هایی که معمولا با نام  ورزش کگل وجود دارند را انجام دهید، مانند متوقف کردن و ادامه دادن و متوقف کردن و ادامه دادن جریان ادرارتان.

۲۰- رابطه جنسی طولانی تری خواهید داشت

اغلب اوقات داشتن رابطه جنسی در مورد نگه داشتن آن است، نه شروع کردن آن. اگر بیشتر ورزش کنید، تمرین تقویت عضله بالا برنده مقعد یا ورزش های سنتی هوازی، به سادگی می توانید رابطه جنسی طولانی تری داشته باشید. هنگامی که ذهن شما در معرض دوره های طولانی مدت تمرین های مقاومتی قرار گیرد، مانند آنهایی که در بدنسازی تجربه می کنید، از نظر ذهنی می توانید مقدار بیشتری را محیا کنید. و در آخر روز (یا شب، یا صبح، یا بعد از ظهر)، رابطه جنسی چیزی بیشتر از یک بازی ذهنی خواهد بود.

۲۱- بیشتر عمر خواهید کرد

همه ما می دانیم که ورزش منظم منجر به زندگی طولانی تر و سالم تر می شود. بنابراین اگه زندگی می کنید که ۱۰۰ سالگی را ببینید، دلیل بر این می شود که سال های بیشتری برای داشتن رابطه جنسی خواهید داشت. و اگر روی فرم باشید، سال ها بعد از اینکه همسرتان فوت کرد، هنوز هم می توانید گل سر سبد خانه سالمندان باشید.

۲۲- بهانه ای برای بیشتر خوردن دارید

هر چه بیشتر ورزش کنید، گرسنه تر خواهید شد. وقتی که صحبت از شارژ مجدد انرژی بعد از تمرین می شود، به این قضیه به چیزی که باید آن را انجام دهید نگاه نکنید، به عنوان یک فرصت نگاه کنید. حال می توانید غذای بیشتری بخورید که اینکار، میل جنسی تان را لبریز می کند.

۲۳- درد ناخواسته را کمتر تجربه خواهید کرد

به گفته بریتون: به غیر از زمانی که درد برای لذت اعمال شود، این موضوع در یک عمل جنسی بسیار ناخوشایند خواهد بود. درد یک تقویت کننده جنسی نیست. اگر روی فرم و قوی باشید، رابطه جنسی شانس کمتری برای صدمه زدن به شما، مانند گرفتگی عضلات شکم و پا، خواهد داشت.

۲۴- کنترل بهتری خواهید داشت

به گفته بریتون: ورزش، به خصوص فعالیت هایی مانند حرکت اسکات، منجر به کنترل بهتر در طول رابطه جنسی می شود. با تمرین کردن، قادر خواهید بود که چیزها را سریع تر و طولانی تر نگه دارید. علاوه بر این، کی پایین تنه جذابی نمی خواهد؟ حرکت اسکات برای این عضلات عالی است، چرا که این حرکت یکی از تمریناتی است که فیزیک المپیک را به شما خواهد داد.

۲۵- بیشتر انجام خواهید داد

به اندازه کافی ورزش کنید و به سادگی برای زنانی که می خواهید جذب شان کنید، پخته تر یا به زبان دیگر، جذاب تر خواهید شد. اگر انتخاب بین یک فرد لاغر و استخوانی و یک فرد عضله ای مطرح باشد، هر کسی روی کره زمین مورد دوم را انتخاب خواهد کرد. تمرین کردن شما را بی نظیر می کند.

۲۶- رنگ پوست تان بهبود خواهد یافت

ما این را متوجه نمی شویم، اما پوست بزرگترین عضو جنسی ما است. ورزش کردن باعث حرکت خون و اکسیژن در طول بدن تان می شود، که این کار به نوبه خود اکسیژن را به پوست شما می رساند و شما را به منظور لمس کردن، داغ تر می کند، هم به معنای واقعی کلمه و هم استعاری.

۲۷- ورزش کردن باعث بهتر شدن تحریک های دستی می شود

تمام آن قدرت و استقامت زیاد، به معنای واقعی کلمه، به کار خواهد آمد. اگر دست هایتان قوی تر باشد، زمان بیشتری طول می کشد که هنگام عشق بازی خسته شوند، مخصوصا هنگامی که دست هایتان در شلوارش است. (بیخیال مرد، معلومه که اینکار ضروریه)

۲۸- استرس کمتری خواهید داشت

درست است، در لحظات بعد از تمرین، بدن تان کورتیزول، “هورمون استرس”، آزاد می کند. اما این عذری نیست که به آن اتکا کنید. در بلند مدت، ورزش باعث افزایش مقاومت بدن شما به کورتیوزل می شود. می بینید که کورتیزول باعث افزایش استرس و کاهش میل جنسی می شود و بیرون کردن آن از زندگی تان، بهترین کار است.

۲۹- سطح تستوسترون تان افزایش پیدا خواهد کرد

ورزش منظم، علاوه بر تخریب کورتیوزل، تولید تستوسترون بدن تان را نیز افزایش می دهد. البته که تستوسترون منجر به تمام چیزهای خوبی که تا الان اشاره کرده ایم می شود، از افزایش جریان خون (نعوظ سخت تر) بگیر تا عضلات قوی تر و در نهایت افزایش میل جنسی.

۳۰- دیگر سبک زندگی بی تحرک نخواهید داشت

هر فردی که حتی در زمینه پزشکی نیز سررشته داشته باشد، به سادگی به شما خواهد گفت که روند جمعی ما نسبت به شیوه زندگی بی تحرک بسیار بد است. هشت ساعت (یا بیشتر) روی یک صندلی نشستن، برای هیچ مردی خوب نیست.
به گفته بریتون: پس از صندلی هایتان بلند شوید، مگر اینکه بخواهید روی آن صندلی ها رابطه جنسی داشته باشید. که در اینصورت، بحث آن کاملا جداست.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *